Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SKÅL, silver, Ryssland 1846, höjd 6, diameter ca 15 cm, vikt ca 200 g
Zustandsbeschreibung
Bucklor, slitage, vapensköld
430991
2016-12-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner