Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
MINIATYRER, 2 st, porträtt, daterade 1815, otydligt signerade C? Berg?, gouache på papper, ramarnas yttermått ca 15,5x12,5 cm
430942
2016-12-27