Joakim Allgulander
2016-12-25
430931
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965), "Red Landscape", signerad och numrerad Joakim Allgulander 23/50, grafiskt blad, ca 33x35 cm