snedklaffsekretär
2016-12-27
430930
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, fanérade med mahogny, invändigt med lådor, höjd ca 98, 92x48 cm, nyckel finns
Renoverad, kompltterad, slitage