Skiss till teater scen 1800-tal Italien
2016-12-25
430925
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skiss till teater scen Roma, blandteknik, ca 34x65 cm
Skador, fläckar