John Thorgren Laisaliden
2016-12-25
430923
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHN THORGREN (1918-2000): "Hällar, Laisaliden", signerad och daterad J. Thorgren -79, olja på duk, ca 33x47 cm