Teckningar och etsningar
2016-12-26
430916
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TECKNINGAR, ETSNINGAR, 6 st, 18/1900-tal, varierande mått, teckningens mått ca 26x21 cm
Smärre hanteringsskador, teckning med fuktfläck