Pierre Olofsson
2016-12-25
430861
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad och numrerad Olofsson 15/60, färglitografi, ca 43x34 cm