Olle Bonnier
2016-12-25
430860
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, monogramsignerad, signerad och daterad -47, 21/50, grafiskblad, bladmått 38x41 cm