Olle Bonnier serigrafi
2016-12-25
430859
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Abstrakt komposition, signerad och daterad Bonnier-57, litografi med tush, ca 21x21 cm