Figurer Kina
2016-12-27
430858
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGURER, 3 st., porslin, Kina, 1800-tal, polykromt bemålade i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 18-26 cm
Lagningar, skador