Lennart Rodhe
2016-12-25
430856
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterade Lennart Rodhe 1970, 2/75, färgserigrafi, bladmått ca 40x31 cm