Stig Claesson pastell
2016-12-25
430855
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Regnväder signerad och daterad Stig Claesson -63, pastell, ca 31x40 cm