Axel Fridell
2016-12-26
430790
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Ung man", enligt konstnären Gunnar Ruda, signerad A Fridell, daterad i plåten Fridell -18, torrnål, 19,7x16,1 cm, oramad
LITTERATUR: Haskell 129