Harlad Sallberg
2016-12-26
430788
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): (3) Portätt, signerad och daterad Harald Sallberg 1932 och36, etsning, största mått 28x20,5 cm, oramad