Harlad Sallberg
2016-12-26
430786
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): (3) Berzelipark, höstlandskap, birgerjailstorg, signerad och daterad Harald Sallberg 1932-1933, etsning, största mått 25x32 cm
Gulnader blad