Hasse Andersson litografier
2016-12-24
430729
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HASSE ANDERSSON (1926-2003): (4) gåsmotiv, signerad Hasse Andersson Skanör, litografier, numrerade 19/240, 124/250, 24/240, 14/250, ca 52x70, 51x63, 48x69, 70x50 cm