Ulrica Hydman Vallien
2016-12-24
430724
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 60x43 cm vardera
Oramad