Klubbat för:
19 000 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
PETER FRIE (född 1947), landskapsmotiv, signerad Peter Frie, olja på duk, ca 30x40 cm
Zustandsbeschreibung
430700
2017-01-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner