Oidentfierad konstnär oljemålning
2016-12-24
430660
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1800-tal): Ryttarsällskap, signerad Garnier, olja på duk, ca 18x23 cm