Lars Eje Larsson
2016-12-24
430639
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS EJE LARSSON (född 1954): Komposition, signerad Lars Eje Larsson, färglitografi, 216/380, bladmått 55x40 cm