Sjöberg vanitasmotiv
2016-12-24
430591
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SJÖBERG (1900-tal): Vanitasmotiv, signerad, olja på pannå, ca 49x62 cm