Bägare silver
2016-12-27
430537
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BÄGARE, 4 st, silver, en bägare Uppsala 1834, vikt ca 530 g
Slitage, gravyrer, bristningar, bucklor