Ljusstakar 1823
2016-12-26
430531
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, otydliga mästarstämplar, Stockholm 1823, höjd ca 13 cm
Lagningar