Hirschfängare
2017-02-02
430387
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HIRSCHFÄNGARE, 1700-tal, mässingsfäste, kavel av rockaskinn, längd 67,5 cm
slitage