Sängbord teak och bok
2016-12-23
430379
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, teak och bok, 1950/60-tal, med låda, höjd ca 51, 48x31 cm
Bruksslitage