Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, mahogny, 1900-talets senare del, rullklaff i jalusimodell med bakomvarande skrivinredning, höjd ca 113, 95x50 cm
Smärre slitage
430368
2016-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här