Orientmatta
2016-12-26
430329
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Kashan, ca 424x326 cm
Lagningar, ev. hål i mitten, malskador