Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2016-12-23
430302
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Motiv med munkar, signerad Odelmark, akvarell, 48x35 cm