Oljemålning landskapsmotiv
2016-12-23
430301
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv, otydligt signerad och daterad 1905, olja på duk, 35x61 cm