Rolf Mellström oljemålning
2016-12-23
430300
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): Kustmotiv, signerad och daterad Rolf Mellström -37, olja på pannå, 39x59 cm