Oljemålning från Vålödalen
2016-12-23
430293
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), möjligen Nils Nordlöw: "Från Vålödalen utsikt väster ut 1947", otydligt monogramsignerad, olja på duk ca 55x79 cm