Fernandez Arman färglitografi
2016-12-27
430270
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med fiol i bruna toner, signerad Arman, färglitografi, bladstorlek ca 64x47 cm