Arman färglitografi
2016-12-27
430268
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med notpapper i rött och brunt, signerad Arman, HC 7/10, färglitografi, bladstorlek ca 76x56 cm
Gulnad och med veck