Tallrikar Qianlong Kina
2016-12-27
430258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, 1700-tal, Qianlong, familie rose, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, diameter ca 23 cm
En med mindre genomgående spricka, kantnagg