Te- och kaffeskedar
2016-12-23
430256
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TESKEDAR, KAFFESKAR, KNIV, GAFFEL, silver, 18/1900-tal, varierande modeller, totalvikt ca 670 g
Slitage, gravyrer