Förstoringsglas bläckställ askfat saltkar silver
2016-12-22
430232
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÖRSTORINGSGLAS, BLÄCKSTÄLL, 6 ASKFAT, SALTKAR med uttag för sked, SERVETTRING, silver, 1900-tal, Sverige, England/Persien, SIGILLSTAMP medföljer i nysilver
Slitage