Lavakaméer 9 st 1800-tal
2016-12-30
430215
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LAVAKAMÉER, 9 st., 1800-tal, en fattad i 18 k guld och två i 14 k guld, 2-3 cm
Två med skador smärre slitage