Vilhelm Arnesen Fiskebåt
2016-12-22
430193
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 25 000 SEK |
VILHELM ARNESEN (Danmark, 1865-1948):
Fiskebåt, signerad och daterad Vilh Arnesen -87, olja på duk, 78x51 cm