Orientmatta semiantik
2016-12-22
430191
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, trädgårdsmönster, röd bård, ca 298x199 cm
Slitage, kantslitage samt mindre skador, något skev