Klubbat för:
1 900 SEK
4 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk stil, med stenskiva, 1900-tal, efter förlag av Haupt, beslag i mässing, fanérad i jakaranda med flera träslag, höjd 80, 94x53 cm, CITES-intyg medföljer
Bruksslitage
430110
2016-12-22