Suzanne Nessim
2016-12-22
430013
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SUZANNE NESSIM (född 1944): Komposition med figor och hund, etsning, signerad och daterad Nessim-85, numrerad 8/75, bladstorlek ca 33x25 cm