Blomsterplanscger 1800-talets slut
2016-12-21
429966
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOMSTERPLANSCHER, 8 st, Meyer, 1896, färglitografier, rammått ca 27x33 cm