Byrå nyrenässans
2016-12-21
429957
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerad i björk, valnötsrot och mahogny, 6-lådig, mässingsbeslag, höjd ca 125, 83x48 cm, nyckel finns
Ytslitage