Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARTHUR KAAN, skulptur, brons, porträtt av afrikansk kvinna, signerad och numrerad A. Kaan 131/108, höjd inkl stensockel ca 34 cm
Restaurerad
429935
2016-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här