Lisa Larson 2 väggreliefer
2016-12-21
429807
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, väggreliefer, 2 st., stengods, delvis glaserade, motiv med fåglar respektive katt, signerade "Lisa L Gustavsberg", 1900-talets andra hälft, ca 23x23 cm
Kattreliefen med avslag i övre vänstra hörnet mot väggen