Lambert Werner
2016-12-21
429799
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMBERT WERNER (1900-1983): Blandteknik, signerad och daterad Lambert Werner -58, ca 96x65 cm