Klubbat för:
21 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Kina, 1800-tal, märkta, dekor av drake och molnformationer samt en vilande qilin på locket, höjd ca 24 cm
Zustandsbeschreibung
Bucklor, bristningar vid basen
429793
2016-12-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner