Brasskydd
2016-12-27
429764
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRASSKYDD, 1900-tal, koppar samt zinkplåt, höjd ca 29, längd 69 cm
Bruksslitage