Bengt Landin färglitografi
2016-12-23
429672
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933), Kungspudel, signerad Bengt Landin 73, PT lX, färglitografi, bladstorlek ca 100x70 cm, oramad